Управління Державної пенітенціарної служби України
в Черкаській області
18015 м. Черкаси, вул. Гоголя, 337
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Черкаську виправну колонію (№62) з моніторинговим візитом відвідала робоча група членів обласної спостережної комісії 24.11.2016


Черкаську виправну колонію (№62) з моніторинговим візитом відвідала робоча група членів обласної спостережної комісії

З метою вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, умов їх праці, навчання та стану організації соціально-виховної роботи 23 листопада з моніторинговим візитом члени обласної спостережної комісії на чолі із заступником голови комісії (директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації) Русланом Чикало відвідали Черкаську виправну колонію управління ДПтС України в Черкаській області (№62).

Черкаська виправна колонія № 62 утворена в березні 1962 р. Виправна колонія середнього рівня безпеки (для тримання чоловіків, вперше засуджених до позбавлення волі на певний строк).

На час перевірки в Черкаській виправній колонії перебувало 712 засуджених з них 67 в дільниці соціальної реабілітації. В ході моніторингового візиту члени комісії перевірили, умови тримання та матеріально-побутовий стан приміщень, де перебувають засуджені, навчальну частину, їдальню, медичну частину, банно-пральний комплекс та клуб установи.

Далі, за круглим столом, були підбиті підсумки здійсненої перевірки установи.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Начальник управління
Грищенко
Анатолій Васильович
Розширений пошук »