Управління Державної пенітенціарної служби України
в Черкаській області
18015 м. Черкаси, вул. Гоголя, 337
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Диспут для засуджених, які перебувають на обліку Чорнобаївського районного відділу кримінально - виконавчої інспекції 29.11.2016


Диспут для засуджених, які перебувають на обліку Чорнобаївського районного відділу кримінально — виконавчої інспекції

На минулому тижні старшим інспектором Чорнобаївського районного відділу кримінально — виконавчої інспекції УДПтС України в Черкаській області капітаном внутрішньої служби Ярославою Швиденко спільно із начальником відділу “ Чорнобаївське бюро правової допомоги” Золотоніського МЦ з надання БВПД Інною Копійкою на базі бюро для засуджених, які перебувають на обліку КВІ проведено диспут на тему: “ Недопущення вчинення рецидиву серед засуджених. Види рецидивів.”

Основним завданням диспуту було донесення до засуджених інформації щодо недопущення вчинення повторних злочинів за час відбування покарання, суспільну небезпеку даного діяння та відповідальність перед законом за вчинення рецидиву. Засудженим були наведені відповідні статті нормативно — правових актів.

Крім того, Інною Копійкою надано інформацію про роботу Чорнобаївського бюро правової допомоги, завдання та функції бюро.

Також, психологом пробації Чорнобаївського районного відділу кримінально - виконавчої інспекції Віталіною Городничою проведена лекція на тему «Проблема алкогольної залежності. Психологічні аспекти лікування алкоголізму». Було розглянуто психічні розлади, які спричиняє алкогольна інтоксикація, проблеми з якими зустрічається алкогольно - залежна людина, ознаки психологічної та фізичної залежності від алкоголю, методи лікування.

Особлива увага була звернена психологічні аспекти у лікуванні алкогольної залежності, адже саме самоусвідомлення, вирішення особистісних проблем, налагодження стосунків, справляє терапевтичний ефект та є невід’ємною складовою в одужанні.

Ярослава Швиденко, інспектор Чорнобаївського РВ КВІ УДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Начальник управління
Грищенко
Анатолій Васильович
Розширений пошук »