Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
23.07.2012
chernivci_shahu

«ДЕНЬ ШАХІВ» ВІДЗНАЧИЛИ В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67

У Сокирянській виправній колонії шахи -  досить поширений вид спорту серед засуджених. У вільний час вони вдосконалюють свої навички гри. В рамках проведення VІІІ очно-заочної Олімпіади з шахів і шашок 2012 року серед засуджених СВК-67 відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області та з нагоди «Дня шахів в Україні» 20 липня 2012 року в установі організовано та проведено змагання інтелектуалів.
Метою проведення заходу являється популяризація шахів, як гри, що сприяє всебічному розвитку особистості, підвищує ефективність виховного процесу серед засуджених. Адміністрація установи завжди підтримує подібні ініціативи серед засуджених та створює всі умови для виявлення найбільш активних спортсменів.
В змаганнях взяли участь 20 засуджених, більшість з яких - переможці другого етапу Олімпіади, які набрали найбільшу кількість очок в попередніх етапах. Гра проходила за коловою системою. Директор навчального центру (№ 67), що діє при установі, Віталій Красніков, який забезпечував організацію та судівство турніру, відзначив непоганий рівень гри учасників змагань.
Для підтримки спортивного духу боротьби в установу завітали Голова районного спортивного товариства «Колос» Василь Григорівський та суддя з шахів – Григорій Грига.
В результаті інтелектуальної боротьби перемогу здобув Козак А.В. (1 відділення). Друге місце посів Чоран В.В. (11 відділення), третє – Мельник В.Г. (4 відділення).
Найсильніших учасників нагороджено кубками, почесними грамотами та медалями.
Як зазначає заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Віталій Грабовський: «Шахи та шашки допомагають засудженим глибше пізнати себе, навчаючи самодисципліні, внутрішньому контролю та повазі до оточуючих, позитивно впливають на поведінку».

Старший інспектор взаємодії із ЗМІ та ЗГ
  ВДПтСУ в Чернівецькій області
  капітан внутрішньої  служби Микола Лазенко

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »