Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
27.07.2012
chernivci_seminar

У СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67 ДОПОМАГАЮТЬ ПОВЕРНУТИСЯ ДО АКТИВНОГО ЖИТТЯ

У Сокирянській виправній колонії №67 відділу ДПтСУ в Чернівецькій області 25 липня 2012 р. відбувся семінар для осіб, які відбувають покарання. Захід проходив в рамках програми соціальної адаптації громадян, термін перебування яких до звільнення з місць позбавлення волі не перевищує трьох місяців.

Такі зустрічі уже стали традиційними і мають дуже важливе значення – показати особам, котрі звільняються, необхідність подальшого працевлаштування, стимулюють їх до пошуку роботи.

На семінарі були присутні одинадцять слухачів. З ними спілкувався спеціаліст з профорієнтації Сокирянського районного центру зайнятості Владислав Плінгей.

Учасникам заходу надано інформацію про діяльність Державної служби зайнятості, про документи, необхідні для того, щоб стати на облік в центрі зайнятості. Присутніх детально ознайомлено із соціальними послугами служби для   громадян, звільнених після відбуття покарання.

Наприкінці семінару фахівець Центру відповів на запитання засуджених, вручив їм інформаційні буклети та брошури для самостійного ознайомлення.

Старший інспектор взаємодії із ЗМІ та ЗГ
ВДПтСУ у Чернівецькій області
капітан внутрішньої служби
М.О. Лазенко

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »