Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
30.07.2012
chernivci_rusi

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК- 67 ВІДЗАЧИЛИ ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ РУСІ – УКРАЇНИ

28 липня в Україні святкують День Хрещення Русі-України – день, з якого почалася історія християнської віри на Русі. Відзначають цю дату не тільки віруючі, а й люди, небайдужі до минувшини, до історії країни, її непересічних особистостей.
Цього дня в Сокирянській виправній колонії ВДПтСУ в Чернівецькій області в православному храмі та молитовному будинку, які розташовані на території установи, за участі представників релігійних конфесій відбулися святкові богослужіння. У ході літургії священнослужителі нагадали про роль князя Володимира Великого для становлення християнства Київської Русі та закликали всіх засуджених  до каяття, щоб не гаяли часу для впорядкування своїх поглядів на життя, побажали їм Господнього милосердя  та терпіння.
З метою підвищення значення християнських традицій у духовному вихованні осіб, позбавлених волі, у відділеннях соціально-виховної та психологічної служби в системі виховних годин проведено  науково – просвітницькі заходи присвячені історичним подіям, що пов’язані з хрещенням Київської Русі – України.
В бібліотеці установи проведено тематичну виставку з ілюстраціями прадавніх подій, що передували прийняттю християнства Володимиром Великим, а також  сцени з історії зародження християнства на Русі: подорож Ольги до Константинополя, передача свитку мудрості князю Володимиру, тощо.
Як зазначає заступник начальника установи із соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Віталій Грабовський: "Такі свята, як День Хрещення Русі є важливими для кожного вірянина. В такі дні ми маємо можливість зупинитися і подумати про вічні цінності, які не втрачають своєї актуальності і до сьогодні».

Старший інспектор взаємодії із ЗМІ та ЗГ
ВДПтСУ в Чернівецькій області
капітан внутрішньої служби  М.О. Лазенко

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »