Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
08.08.2012
chernivci_hram

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67 ВІДЗАЧИЛИ ХРАМОВЕ СВЯТО

05 серпня 2012 року в православному храмі Пресвятої Богородиці «Всіх Скорбних Радості», що діє на території Сокирянської виправної колонії (№ 67) ВДПтСУ в Чернівецькій області, відзначали престольне свято.

Святкове богослужіння очолили священнослужителі з Хотинщини - отці Василь Пожога Тодорович та Андріан Гарага. Привітавши засуджених та адміністрацію установи з храмовим святом, святі отці розповіли присутнім про явлення чудотворного образу Божої Матері «Всіх Скорбних Радості» та ті зцілення і допомогу, яку Богородиця подає і в наш час всім, хто звертається до неї зі щирою молитвою.

Після літургії було звершено водосвятний молебень і хресний хід навколо храму. Всі присутні були окроплені свяченою водою.

Під час святкового дійства священнослужителі закликали всіх засуджених  до каяття, щоб не гаяли часу для впорядкування своїх поглядів на життя, побажали їм Господнього милосердя  та терпіння.
Як зазначає заступник начальника установи із соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Віталій Грабовський: «Поява православного храму на території установи позитивно вплинула на психоемоційний стан засуджених, а присутність священнослужителів, на сьогодні, стала нагальною необхідністю. Більшість вірян не порушують умови відбування покарання, швидше стають на шлях виправлення.»

Прес – служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »