Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
20.08.2012

Реалізація соціальних ініціатив у Глибоцькому районному підрозділі КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області

На виконання соціальних ініціатив Президента України про підтримку найуразливіших верств населення, Глибоцьким районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в штат введено додаткові посади фахівців із соціальної роботи в населених пунктах району. Одним із головних напрямків роботи нових працівників стане виявлення, оцінка потреб, здійснення комплексного соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. Фахівці з соціальної роботи працюватимуть безпосередньо в громаді за принципом дільничного, що дозволить максимально наблизити соціальні послуги до їх отримувачів.

10 серпня 2012 року в актовій залі Глибоцької районної державної адміністрації, за участю співробітників районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції, проведено навчальний семінар для нових працівників Центру. Програма семінару мала на меті підвищення професійної компетентності фахівців з соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також розширення міжвідомчих зв’язків по реалізації спільних завдань, спрямованих на здійснення соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час семінару обговорено шляхи співпраці та взаємодії пенітенціаріїв та фахівців із соціальної роботи. Інспектор Глибоцького районного підрозділу КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області ст. лейтенант внутрішньої служби Дмитро Жижиян довів присутнім про особливості соціальної роботи у сім’ях в яких проживають засуджені до покарань, не пов’язані з позбавленням волі, а також окреслив коло таких осіб.

По завершенню заходу розроблені графіки спільних перевірок побутових умов проживання засуджених до альтернативних видів покарань.

Отримані знання дозволять фахівцям із соціальної роботи надати суттєву допомогу та підтримку сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Прес – служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »