Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
03.09.2012

У Сокирянській ВК-67 відзначили день знань

У вечірній школі Сокирянської виправної колонії (№ 67) відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області навчальний рік розпочали 164 засуджених. 1 вересня в клубі випраного закладу відбулися урочистості з нагоди свята.

Привітати учнів з Днем знань завітали представники Сокирянського районного відділу освіти, члени спостережної комісії, педагогічний колектив навчального закладу, кореспонденти районної газети «Дністрові зорі» та міської - «Сокиряни - сім днів».

З вітальним словом виступив заступник начальника установи з соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Віталій Грабовський, який побажав учням успіхів в навчанні і навів приклади, коли засуджені після закінчення даної школи вступали у вищі учбові заклади. «Наші вчителі готові повести вас шляхом знань. Перебуваючи тут, використайте час з користю – отримайте знання», - підкреслив у своєму виступі Віталій Євгенович.

Директор школи Олександр Вулковський розповів засудженим про те, наскільки важливо для них здобути освіту і як це полегшить їх подальше працевлаштування після звільнення.

Після проведення святкових заходів у навчальному закладі розпочалися заняття. Тему для першого тематичного уроку обрали символічну: «Буковина – край, де варто жити». Засудженим розповіли про історію краю, особливості традицій та звичаїв його багатонаціональних мешканців, культурні здобутки, економічний потенціал.

У вечірній школі ІІ-ІІІ ступенів при Сокирянській ВК-67 створені всі необхідні умови для проведення повноцінного та якісного навчального процесу та своєчасної підготовки матеріалів для отримання засудженими документів про освіту. Під навчальний заклад виділено окреме приміщення, яке включає предметні кабінети з фізики і математики, з української та іноземної мови та літератури, історії та права, хімії, географії, біології, комп’ютерних технологій, читальну залу, шкільну бібліотеку та учительську.

За час функціонування в установі вечірньої школи 647 засуджених отримали документи державного зразку про набуття відповідної освіти, з них: 395 осіб отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, 252 особи отримали атестати про здобуття повної загальної середьної освіти.

Микола Лазенко,
старший інспектор
(по взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю)
ВДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »