Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
24.09.2012
Документ без названия

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК – 67, ЩО НА БУКОВИНІ, ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Велику Вітчизняну війну називають всенародною. Безумовним підтвердженням такого визначення є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок до перемоги над фашизмом.
22 вересня в країні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
Вшанували пам’ять визволителів і в Сокирянській виправній колонії № 67 відділу ДПтСУ в Чернівецькій області. З цієї нагоди в установі відбулися урочисті заходи.
Уроки пам’яті на тему: «Друга Світова війна – ніхто не забутий, ніщо не забуто…» пройшли в загальноосвітньому навчального закладу при СВК-67. У всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби проведені години патріотизму під назвою «Бійці тихого фронту». Підчас заходів засуджені мали змогу переглянути фрагменти хронічко - документальних кінострічок з історії партизанського супротиву. В бібліотеці Сокирянської ВК-67 оформлені експозиції та тематичні виставки, присвячені 71-річниці партизанського руху в Україні.
23 вересня 2012 р. в православній церкві «Всіх скорбних радості», яка діє на території колонії, пам'ять захисників Вітчизни вшанували хвилиною мовчання та провели панахиду за загиблими.
Такі заходи допомагають формувати у засуджених шанобливе ставлення до історичного минулого, наснажитися мужністю та героїзмом наших дідів та прадідів, зрозуміти важливість їхнього подвигу для усіх поколінь, - зазначає заступник начальника установи з соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Віталій Грабовський. 

Микола Лазенко,
старший інспектор
(по взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю)
ВДПтСУ в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »