Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.10.2013
Державна пенітенціарна служба України

В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ВЕДЕТЬСЯ АКТИВНА БОРОТЬБА З ПРОНИКНЕННЯМ ДО УСТАНОВИ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ

Незважаючи на активну роз’яснювальну роботу з особами, які передають до Чернівецького СІЗО посилки та передачі, попередження про правові наслідки за незаконну передачу заборонених предметів в кримінально – виконавчі установи, демонстрацію в засобах масової інформації яскравих прикладів вилучення забороненого, деякі родичі та знайомі ув’язнених різноманітними способами намагаються передати до зони, що охороняється заборонені речі.

Так, лише з протягом двох днів, з 08 по 09 жовтня 2013 р. співробітники Чернівецького слідчого ізолятора попередили три спроби надходження заборонених предметів до засуджених та осіб, взятих під варту.

08 жовтня 2013 р. під час проведення догляду продуктів харчування та предметів передачі, яку передавала громадянка К. для ув’язненого Т., співробітниками відділу режиму та охорони Чернівецького СІЗО в пачці майонезу «Преміум» було виявлено та вилучено презерватив, наповнений спиртовмісною рідиною. Матеріали по даному факту було направлено до Шевченківського районного суду м. Чернівці для прийняття рішення згідно ст.188 КУпАП.

Цього ж дня, співробітники Чернівецького СІЗО з іншої продуктової передачі, яку передавала громадянка Д. для свого співмешканця, що утримується під вартою, вилучили згорток з пігулкою білого кольору. Прихована в середині цибулини, дана знахідка за зовнішніми ознаками та специфічним маркуванням «В-8» схожа на препарат субітекс - синтетичний психотропний засіб.

09.10.2013 року в аналогічній спосіб громадянин І. намагався передати для знайомого ув’язненого пігулку з написом «В-8», заздалегідь начинивши нею огірок. Побачивши, що співробітники установи виявили заборонену речовину, даний громадянин втік з приміщення для прийому та видачі посилок, залишивши свій паспорт в слідчому ізоляторі. По даному факту до Чернівецького СІЗО викликано слідчо - оперативну групу Шевченківського райвідділу міліції. Як і в попередньому випадку, вилучена речовина направлена до НДЕКЦ при УМВС України в Чернівецькій області.

У випадку підтвердження факту вмісту наркотичних речовин експертизою, ініціаторам даних передач загрожують кримінальні справи за ознаками ч. 2 ст. 307 КК України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »