Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
06.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ПРОВЕДЕНО РЯД ПРАВООСВІТНІХ ЗАХОДІВ

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав людини та з метою утвердження поваги до прав і свобод людини, підвищення рівня правових знань серед засуджених, 5 - 6 грудня 2013 р. в Чернівецькому слідчому ізоляторі проведено ряд правоосвітніх заходів.

Вчитель історії та правознавства ЗОШ № 33 м. Чернівці Руслан Іванюк провів лекцію для засуджених господарської обслуги установи на тему "Права та обов`язки людини та громадянина. Захист прав людини в Україні". До відома присутніх були доведені основні положення міжнародних нормативних актів та національного законодавства з питань дотримання та захисту прав людини, розглянуто історію розвитку Основного Закону країни, обговорені гарантовані державою права і свободи. Спілкуючись із засудженими, вчитель акцентував увагу на важливості та необхідності дотримання у повсякденному житті законності та недопустимості скоєння нових злочинів.

Для отримання необхідної юридичної інформації в слідчому ізоляторі оновлені правові куточки, в бібліотеці установи організовано книжкову виставку: «Закон. Порядок. Суспільство», проводяться безкоштовні юридичні консультації в рамках співпраці з державними і громадськими організаціями.

«Досвід показує, що проведення таких заходів важко переоцінити, оскільки відбування покарання часто є наслідком відсутності правових знань та навиків правослухняної поведінки у суспільстві», - зазначає заступник начальника СІЗО з соціально – виховної та психологічної роботи Микола Труфин.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »