Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

В СОКИРЯНСЬКІЙ ВК – 67 ПРАВОСЛАВНЕ ДУХОВЕНСТВО ПРИВІТАЛО ЗАСУДЖЕНИХ З НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Вже традиційно, напередодні Нового року, Сокирянську виправну колонію (№67) відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області відвідали представники духовенства. 20 грудня 2013 р. привітати засуджених з новорічно – різдвяними святами сюди завітав Митрополит Чернівецький і Буковинський, православний архієрей Чернівців, Північної Буковини та Північної Бессарабії Онуфрій. Владику супроводжували єпископ Банченський, вікарій Чернівецької єпархії Лонгін (Жар Михайло Васильович) з ченцями та вихованцями дитячого притулку, який діє при Свято – Вознесенському Банченському монастирі.

Поважних гостей зустрічали начальник Сокирянської виправної колонії (№67) підполковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк, 1-й заступник голови Сокирянської РДА Олексій Бойко, міський голова Василь Равлик, заступник директора Телерадіоорганізації «Сокиряни» Ярослав Чорний.

Завітавши до кабінету начальника установи, дитячий церковний хор привітав співробітників колонії з наступаючими новорічними святами, заспівавши веселі колядки.

В православному храмі «Всіх скорбних радості», що діє на території виправного закладу, була відслужена Божественна літургія, після якої святі отці зустрілися із засудженими в клубі. Митрополит Онуфрій звернувся з промовою про необхідність дотримуватися у повсякденному житті заповідей Божих та привітав присутніх з наступаючим Новим роком і Різдвом, побажавши допомоги Божої у всіх добрих справах, міцного здоров’я, благополуччя. А в додаток до щирої молитви, втішного слова і підтримки надій – щедрі новорічні подарунки, які найвище духовенство краю привозить до пенітенціарної установи щорічно. А ще ченці та вихованці дитячого притулку при Свято – Вознесенському Банченському монастирі підготували для засуджених невеличку концертну програму, до якої увійшли святкові колядки, різдвяні та духовні пісні.

До теплих привітань духовенства приєднались представники місцевої влади та адміністрації установи, які зі свого боку висловили слова вдячності обласній митрополії за постійну турботу за особами, що утримуються в місцях позбавлення волі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »