Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
20.01.2014
Державна пенітенціарна служба України

СОКИРЯНСЬКУ ВК - 67 З ДУХОВНОЮ МІСІЄЮ ВІДВІДАВ ГРОМАДЯНИН США ДЖЕРОД ТЕКСТОН

Допомогу у духовному відродженні засуджених, поверненні їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві, вихованні на засадах християнської моралі в установах виконання покарань Чернівецької області здійснюють ряд духовно-релігійних громад краю.

Так, на території Сокирянської ВК- 67 функціонує православна церква Пресвятої Богородиці «Всіх Скорбних Радості», а також молитовний будинок Євангельських Християн-Баптистів. Пастирська робота священнослужителів здійснюється на принципах дотримання свободи віросповідання, добровільної участі в заходах релігійного характеру та неприпустимості протиставлення одного віросповідання іншому.

19.01.2014 року Сокирянську виправну колонію відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) для проведення заходів духовно-просвітницького характеру відвідав громадянин США, представник Об’єднання Церков Євангельських Християн - Баптистів Джерод Текстон.

Заходи, в яких взяли участь більше 100 засуджених, проводились в молитовному будинку. Аудиторії була організована програма, яка включала релігійні пісні, псалми, проповіді на основі християнської моралі.

Під час перебування в установі Джерод Текстон також ознайомився з потребами в наданні стоматологічних послуг засудженим для організації посильної допомоги у даному напрямку.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »