Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
24.01.2014
Державна пенітенціарна служба України

У СОКИРЯНСЬКІЙ ВК-67 ПІДБИТО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ У 2013 р.

22 січня 2013 р. на оперативній нараді в Сокирянській виправній колонії (№67) відділу ДПтСУ в Чернівецькій області підведено підсумки оперативно – службової та виробничо - господарської діяльності за минулий рік.

Про результати, з якими Сокирянська виправна колонія підійшла до нового року, доповів начальник установи підполковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк. За словами очільника виправного закладу, станом на 01 січня 2014 р. тут утримувалось 1284 особи, оперативна обстановка протягом року була і залишається стабільною і керованою. Пріоритетом в роботі особового складу установи було названо забезпечення належних умов утримання засуджених, дотримання їх прав і свобод, виправлення і ресоціалізація.

Заступник начальника установи з соціально – виховної та психологічної роботи із засудженими Віталій Грабовський, по роботі з персоналом Сергій Слободян, начальник відділу охорони Сергій Козир, начальник відділу нагляду і безпеки Олександр Борецький, директор підприємства СВК-67 Сергій Хабуля довели присутнім про основні показники в діяльності за минулий рік.

Протягом року продовжувалась боротьба з проникненням до зони, що охороняється заборонених предметів. В результаті проведених заходів було вилучено: 18,371 гр. наркотичних речовин, 30,1 літри спиртного, 77 мобільних телефонів та 130 грн.

Оперативним відділом установи надано допомогу органам внутрішніх справ в розкритті ряду злочинів. Так, по ініціативним повідомленням оперативників розкрито 14 злочинів. В колонії попереджено вчинення засудженими 2 злочина – фізична розправа.

В установі активно проводилась робота по організації навчального процесу. В результаті, до загальноосвітнього навчального закладу протягом 2012-2013 навчального року було залучено 156 засуджених. Діють курси по підготовці до звільнення. Значно підвищено роль виробництва, як центру здобуття засудженими робітничих професій. З цією метою, у 2013 році в навчальному центрі завершили навчання 140 засуджених за такими професіями, як: токар, столяр, верстатник деревообробних верстатів, машиніст крану, машиніст каменерізної машини, оператор котельні, газоелектрозварник, взуттьовик, муляр, штукатур, кухар.

Адміністрацією колонії приділяється значна увага не лише виправленню через працю, але й проведенню корисного дозвілля. До організації просвітницьких, культурно-масових, фізкультурно – спортивних заходів залучаються викладацький склад установи, представники релігійних громад, громадських організацій, державних структур.

В установі створені необхідні умови для забезпечення релігійних потреб засуджених. В православній церкві та молитовному будинку, які діють на території виправного закладу, священнослужителі здійснюють неоцінену допомогу у духовному відродженні тих, хто оступився на життєвому шляху.

У співпраці з відділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб проводиться паспортизація засуджених. Так, за 2013 рік засудженим оформлено 116 паспортів громадянина України, з них: вперше – 31 паспорт, по втраті – 52 паспорта та у зв’язку з обміном паспортів старого зразку – 33 паспорти громадянина України.

Протягом наради позитивно оцінена і система мір заохочення, яка застосовувалась адміністрацією відносно осіб, які стають на шлях виправлення. Так, за минулий рік звільнено умовно-достроково 95 засуджених, замінено невідбуту частину покарання більш м’яким 25 та переведено до дільниці соціальної реабілітації - 25 осіб.

Підсумовуючи результати наради, керівник відділу пенітенціарної служби в області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук визнав роботу установи задовільною та окреслив основні завдання для покращення роботи в подальшому.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »