Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.02.2014
Державна пенітенціарна служба України

В СОКИРЯНАХ ДЛЯ ЗАСУДЖЕНИХ ДО АЛЬТЕРНАТИВНИХ ВИДІВ ПОКАРАНЬ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД

В рамках соціальної роботи з засудженими до покарань, не пов’язаними з позбавленням волі, на базі Сокирянського районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області 10 лютого 2014 року проведено профілактичний захід з підобліковцями, які перебувають на обліку. Для проведення зустрічі було запрошено соціальних партнерів інспекції – спеціалістів районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Зустріч розпочалася з обговорення проблеми зростання правопорушень серед молоді. У своєму виступі начальник Сокирянського міжрайонного відділу кримінально – виконавчої інспекції Віталій Мадей наголосив на основних правилах поведінки в побуті, на відповідальності, яка передбачена за вчинення адміністративних проступків і злочинів, закликавши не допускати порушень громадського порядку.

Директор районного центру соціальних служб Ірина Перепелиця розповіла засудженим про шляхи вирішення соціальних питань, надала рекомендації щодо пошуку роботи, запропонувала індивідуальні консультації психолога та юриста, а також допомогу в оформленні документів, реєстрації.

Окрему увагу приділено негативному впливу шкідливих звичок на організм людини, зайнятості молоді у побуті. Про наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління довела аудиторії головний спеціаліст Сокирянського РЦСССДМ Інна Шеремета.

В завершені заходу організатори наголосили на необхідності подальшої співпраці та вдосконаленні соціально-виховної роботи з молоддю, яка перебуває на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »