Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
13.02.2014
Державна пенітенціарна служба України

В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ АКТИВНА БОРОТЬБА З ПРОНИКНЕННЯМ ДО УСТАНОВИ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ

Незважаючи на активну роз’яснювальну роботу з особами, які передають до Чернівецького СІЗО посилки та передачі, попередження про правові наслідки за незаконну передачу заборонених предметів в кримінально – виконавчі установи, демонстрацію в засобах масової інформації яскравих прикладів вилучення забороненого, деякі родичі та знайомі ув’язнених різноманітними способами намагаються передати до зони що охороняється заборонені речі.

Так, 12 лютого 2014 р. під час проведення догляду продуктів харчування та предметів передачі, яку передавала громадянка А. для ув’язненого К., співробітниками оперативного відділу Чернівецького слідчого ізолятора в пачці зеленого чаю «Тянь - Шань» було виявлено та вилучено речовину зеленого кольору рослинного походження, зовні схожу на каннабіс, перемішану з чаєм.

По даному факту до Чернівецького СІЗО викликано слідчо - оперативну групу Шевченківського райвідділу міліції. Вилучена речовина направлена до НДЕКЦ при УМВС України в Чернівецькій області.

У випадку підтвердження факту вмісту наркотичних речовин експертизою, ініціатору даної передачі загрожує кримінальне покарання, передбачене санкцією ст. 307 ч. 2 КК України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »