Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.03.2014
Державна пенітенціарна служба України

В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ СІЗО ЗДІЙСНЕНО ПРОКУРОРСЬКИЙ ОБХІД

04 березня 2014 року Чернівецький слідчий ізолятор відділу ДПтСУ в Чернівецькій області відвідав старший прокурор обласної прокуратури з питань нагляду за додержанням законів Віталій Балакін. Мета візиту - перевірка умов тримання засуджених та ув’язнених, додержання їх конституційних прав та здійснення прийому громадян з особистих питань.

У супроводі заступника начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області Богдана Громика та начальника Чернівецького слідчого ізолятора Петра Лисака, представник обласної прокуратури здійснив обхід камер режимного корпусу, під час якого особисто поспілкувався із засудженими та ув’язненими. Більшість звернень стосувалось процедури оскарження вироку суду та можливості змінити запобіжний захід з тримання під вартою на більш м’який. Скарг на умови утримання та дії адміністрації слідчого ізолятора не було.

Під час візиту прокурор також оглянув харчоблок, банно-пральний комплекс, пекарню, учбово-виробничі майстерні, здійснив перевірку медичної частини слідчого ізолятора, завітав до житлових приміщень де проживають засуджені господарської обслуги.

По завершенню обходу Віталій Балакін провів нараду з керівництвом установи, під час якої обговорено проблемні питання функціонування слідчого ізолятора.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »