Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
28.03.2014
Державна пенітенціарна служба України

У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ВІДДІЛІ КВІ ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВНИХ, ГРОМАДСЬКИХ ТА РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА

27 березня 2014 року у приміщені відділу ДПтС України в Чернівецькій області відбулася нарада співробітників Чернівецького міського відділу кримінально – виконавчої інспекції з представниками державних, громадських та релігійних організацій міста.

Розпочався захід з виступу заступника начальника міського відділу інспекції Костянтина Савки, який обговорив з присутніми існуючий порядок обліку та контролю за поведінкою осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Про співпрацю між міліцією та кримінально – виконавчою інспекцією у своєму виступі розповів старший дільничний інспектор міліції Шевченківського РВ УМВС Петро Падурару.

Від представника Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрія Глібки учасники наради дізналися про потреби засуджених у наданні соціально-педагогічних, соціально-економічних, психологічних, юридичних та інформаційних послуг.

Наприкінці зустрічі з промовою виступив представник Християнської Церкви «Слово життя асамблеї Бога» Олександр Железнов, який загострив увагу слухачів на необхідності духовного розвитку осіб, що з певних причин стали на злочинний шлях та зазначив основні напрямки просвітницької роботи з вказаною категорією осіб.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »