Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
01.04.2014
Державна пенітенціарна служба України

БУКОВИНСЬКІ ПЕНІТЕНЦІАРІЇ ПЕРЕКРИЛИ ОДРАЗУ ДЕКІЛЬКА СПРОБ НАДХОДЖЕННЯ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ ДО УВ’ЯЗНЕНИХ ТА ЗАСУДЖЕНИХ

Завдяки пильності та добросовісному виконанню своїх функціональних обов’язків, працівники кримінально-виконавчої служби Чернівецької області нещодавно перекрили одразу декілька спроб доставки заборонених предметів в пенітенціарні установи краю.

Так, 21 березня 2014 року під час проведення догляду продуктів харчування та предметів передачі, згідно заяви, яку передавала громадянка К. для ув`язненого А., працівниками оперативного відділу Чернівецького СІЗО у подвійному дні упаковки з-під соку «Сандора» було виявлено та вилучено презерватив із безбарвною рідиною, що мала характерний запах схожий на спирт.

Після отримання висновку експерта щодо даної рідини, матеріали по факту виявлення та вилучення під час спроби передачі в заборонену зону спиртовмісної рідини направлено до Шевченківського районного суду м. Чернівці для прийняття рішення згідно ст.188 КУпАП.

24 березня 2014 р. в Чернівецькому СІЗО при перевірці передачі для засудженого Н., яку передала громадянина Л., було виявлено та вилучено сім-карту мобільного оператора «МТС», ретельно приховану у надрізаному яблуці.Матеріали по даному факту також направлені до Шевченківського райсуду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

26 березня 2014 р. близько опівночі в Сокирянській виправній колонії (№ 67) молодшим інспектором, що ніс службу на спостережній вежі установи, було помічено біля огорожі підозрілий пакунок. Резервна група, яка одразу прибула на місце події, встановила, що у даному пакунку намагались передати до зони, що охороняється шість мобільних телефонів.

Аналогічну спробу було виявлено наступного дня на посту у Чернівецькому слідчому ізоляторі. Невідома особа намагалась перекинути через огорожу установи пакунок, в якому було 4 телефони. Засоби стільникового зв’язку були вилучені та направлені до районного суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »