Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
03.04.2014
Державна пенітенціарна служба України

У СОКИРЯНСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ВІДЗНАЧИЛИ 10-У РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

1 квітня 2014 року з нагоди 10-ї річниці створення та функціонування навчального центру № 67 при установі, очільник Сокирянської виправної колонії підполковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк на загальних зборах персоналу привітав колектив навчального центру з ювілеєм та вручив відповідні відзнаки найсумліннішим працівникам.

«Хочеться Вам подякувати за індивідуальний підхід до кожного, компетентність, відповідальність і доброзичливість. Ви розумні та талановиті. Я ціную все, що Ви робите, і висловлюю свою вдячність, кажучи величезне людське «Дякую» за творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість, доброзичливість та терпіння у вашій нелегкій, але такій важливій для всіх нас справі», - наголосив начальник установи Геннадій Мартинюк.

Всього, за час роботи навчального центру було підготовлено та випущено більше 1850 спеціалістів з отриманням свідоцтв державного зразка за такими робітничими спеціальностями, як: машиніст каменерізальних машин, газоелектрозварник, оператор котельні, машиніст крана, токар, верстатник деревообробних верстатів, взуттьовик з ремонту взуття, пекар, столяр будівельний, муляр, кухар, штукатур, маляр.

Діяльність персоналу навчального центру не обмежується лише наданням освітніх послуг. Педагогічний колектив навчального центру залучається до позакласної роботи і надає допомогу персоналу установи у проведенні різних виховних та культурно-масових заходів серед засуджених.

За десять років функціонування навчального центру при установі співробітники даного закладу стали частиною і всього колективу Сокирянської виправної колонії.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »