Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
12.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Путилі з умовно засудженими особами проведено семінар-навчання

Нещодавно на базі районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за участі керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків'юк відбувся семінар-навчання з особами, які є умовно засудженими. До соціально-виховного заходу залучено спеціалістів кримінальної виконавчої інспекції та завідувача сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Учасники заходу – неповнолітні та молоді люди до 35 років. У кожного своя історія, свій невдалий крок, і кожен відповідає за вчинення протизаконного діяння, яке регулюється саме Кримінальним кодексом України. Є молоді люди, які розуміють свої помилки і хочуть виправитися, але є й такі, які мають абсолютно протилежну думку щодо свої вчинків та способу життя.

Організовуючи захід організатори намагались максимально наблизитись до розв'язання проблем, з якими зустрічаються умовно засуджені. Зокрема про проблему безробіття і як її можна подолати шляхом здобуття освіти чи як знайти роботу до душі.

Правонавчальною була розповідь представника кримінально-виконавчої інспекції. Андрій Горбан доніс присутнім інформацію про погашення судимості та скорочення строку засудження. Даючи відповіді на запитання він доступно розтлумачив аспекти чинного законодавства, наводячи приклади з життя.

Далі розмову повів представник сектору молоді та спорту, який акцентував увагу присутніх на питаннях дотримання правил поведінки в громадських місцях, а саме: заборону паління та розпиття алкогольних напоїв.

За допомогою практичних вправ представники районного центру прагнули об’єднати всіх присутніх в одну дружню команду. Адже такі молоді люди здебільшого закриті в собі, тому з ними повинні проводитися такі заходи, навіть індивідуально, а якщо комусь з них потрібно, то й конфіденційно. Важливою є адаптація таких молодих людей у суспільстві.

Звичайно, найважливіший результат після таких заходів – це те, що умовно засуджені не повертаються до злочинних діянь, а продовжують нормальне життя в рамках закону. Даним заходом охоплено 16 осіб, з них 1 неповнолітній.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »