Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 відбулися заходи щодо святкування 8 та 9 травня

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв’язку з відзначенням у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби в період з 08 по 10 травня 2015 року проведено виховні та просвітницькі заходи, присвячені висвітленню даних історичних подій.

Так, 8 травня 2015 року згідно методичних матеріалів Державної пенітенціарної служби України за участю педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи проведено урок пам’яті у навчальному закладі. У всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби проведені лекції та виступи на тему: «Друга Світова війна – ніщо не забуто, ніхто не забутий…».

Священнослужителями в приміщеннях Православної Церкви та молитовного будинку ЄХБ проведені панахиди за загиблими.

В бібліотеці установи було відкрито експозицію, яка ілюструє історичні події Великої Вітчизняної війни, де засуджені мали змогу ознайомитись з історією її плинності. Окрім того, в клубі установи відбувся конкурс тематичних стінних газет.

З метою фізкультурно – оздоровчого напрямку та організації корисної зайнятості засуджених у вільний від роботи час проведено змагання засуджених з волейболу та настільного тенісу. Команди-переможців нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками від адміністрації виправного закладу.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »