Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
20.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 відбулося чергове спільне засідання педагогів та адміністрації установи

Днями у навчальному центрі при Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№67) відбулося спільне засідання педагогічного колективу та адміністрації установи. На даному засіданні розглянуто питання покращення навчально-виробничого процесу, поліпшення та оновлення матеріально-технічної бази, проведення профорієнтаційної роботи серед засуджених. Так, відповідно до плану професійно-технічного навчання на 2014-2015 рік заплановано, що за десятьма професіями (електрогазозварник, оператор котельні, машиніст камнерізних машин, столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів, токар, маляр, машиніст крана (кранівник) муляр, штукатур) 150 засуджених отримають робітничі професії.

Під час засідання директор навчального центру Красніков В.Ф. та його заступник Перепелюк Д.І. детально охарактеризували стан навчально-виховного та навчально-виробничого процесів, розвиток навчально-матеріальної бази, виконання обсягів державного замовлення, дотримання вимог нормативно-правових актів щодо створення та забезпечення умов праці педагогічних працівників та стан виконавчої дисципліни. На даний час 90 засуджених вже закінчили навчання та отримали відповідні документи про набуття професії.

Заступник начальника виправної колонії по соціально-виховній та психологічній роботі Грабовський В.Є. високо оцінив роботу педагогічного колективу навчального центру, яка не обмежується лише наданням професійно-технічних навичок засудженим. Педагоги навчального закладу постійно приймають активну участь у виховних заходах, які проводяться серед осіб позбавлених волі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »