Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
20.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

Представники ОБСЄ відвідали Сокирянську виправну колонію № 67

19 травня 2015 року Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) відвідали спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії в Україні (СММУ) Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) - пані Катрі Лінна, (Швеція), координатор групи спостерігачів СММУ ОБСЄ в м. Чернівці, пан Акош Капоші, (Угорщина), пан Деян Георгієвські, (Македонія), пані Аліна Доменко, (Україна), перекладач.

Начальник виправного закладу полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк ознайомив спостерігачів ОБСЄ з загальною характеристикою установи та порядком і умовами відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк. В подальшому, у супроводі начальника установи та його заступників спостерігачі ОБСЄ здійснили обхід житлових приміщень де проживають засуджені, камер арештного дому, їдальні, клубу, бібліотеки та правосланої церкви для засуджених. Також ознайомилися з умовами, які створені для засуджених в установі відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо правового статусу засуджених до європейських стандартів», а саме, доступу засуджених до глобальної мережі Інтернет та надання телефонних переговорів в тому числі і засобами рухомого (мобільного) зв’язку.

За результатами відвідування скарг на умови утримання від засуджених, які відбувають покарання в установі не поступало. В свою чергу спостерігачі ОБСЄ надали позитивну оцінку діяльність персоналу установи та умовам, які створені для засуджених в колонії.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »