Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
18.08.2015
Державна пенітенціарна служба України

До Сокирянської ВК № 67 з робочим візитом завітав начальник Головного терторіального управління юстиції у Чернівецькій області

Нещодавно з робочим візитом Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№67) відвідали начальник Головного терторіального управління юстиції у Чернівецькій області Хохуляк В’ячеслав Віссаріонович та заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Громик Богдан Вікторович.

Під час візиту, у супроводі начальника виправного закладу полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка та його заступників було здійснено обхід житлових приміщень відділень соціально-психологічної служби, арештного дому, пекарні, їдальні для засуджених, котельні, бібліотеки та клубу установи, молитовного будинку та православного храму.

Також під час візиту представники органів влади області ознайомилися з умовами, які створені для засуджених щодо доступу до глобальної мережі Інтернет та надання телефонних переговорів.

Було проведено прийом засуджених з особистих питань.

За результатами обходу було відзначено, що умови утримання та дотримання законності в установі залишаються на належному рівні, однак зупинятись на досягнутих результатах не варто, оскільки з урахуванням сьогодення є питання, над якими персоналу установи необхідно працювати. Скарг на умови утримання від засуджених, які відбувають покарання в установі не поступало.

Начальник закладу Геннадій Мартинюк відмітив, що пріоритетними завданнями пенітенціарної служби є покращення умов тримання засуджених, приведення даних умов до європейських стандартів, проведення відповідної виховної роботи із засудженими під час відбування покарання та підготовка до їх звільнення з місць позбавлення волі повноправними, законослухняними членами суспільства.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »