Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

Начальник відділу ДПтСУ в Чернівецькій області Микола Онофрейчук взяв участь у координаційній нараді щодо стану протидії злочинності

9 вересня 2015 року начальник відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук взяв участь у координаційній нараді щодо стану протидії злочинності, яка відбулася на базі Чернівецької обласної прокуратури.

Керував нарадою прокурор області Микола Якимчук. До участі у заході також був запрошений начальник УМВС України в Чернівецькій області Сергій Пілігрім, начальник УСБУ України в Чернівецькій області Руслан Сторожук, начальник Головного управління ДФС Чернівецької області Михайло Сеничак, начальник Чернівецького прикордонного загону ЗРУ Державної прикордонної служби України Володимир Воробець та в.о. начальника Управління ДСНС України в Чернівецькій області Микола Яловий.

В рамках наради до учасників було доведено детальний аналіз злочинності в області та розглянуто ряд проблемних питань, які стосуються росту злочинів проти життя та здоров’я особи і злочинів проти власності.

Всі учасники наради висловили власну позицію з приводу налагодження належної взаємодії та схвалили постанову із подальшими заходами щодо забезпечення законності на території регіону.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »