Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

У заставні відбулася виїзна розширена нарада працівників КВІ з державними, громадськими та релігійними організаціями

Нещодавно у Заставні відбулася виїзна розширена нарада працівників кримінально-виконавчої інспекції області спільно з представниками державних, громадських та релігійних організацій.

В рамках заходу було розглянуто питання щодо підготовки та розгляду в судах досудових соціальних досліджень особистості правопорушника, стан повторної злочинності серед засуджених, які перебувають на обліку. Обговорили також питання щодо залучення до профілактично - виховного процесу з засудженими представників громадських, релігійних організації, спеціалістів із Заставнівського районного центру служб у справах сім'ї, дітей та молоді і служби у справах дітей.

Під час свого виступу начальник Новоселицького міжрайонного відділу КВІ Цюпа Віталій Анатолійович розповів присутнім про основні напрями та форми взаємодії підрозділів пробації з центрами соціальних служб для сімї, дітей та молоді щодо проведення соціально-виховної роботи та застосування пробаційних програм до неповнолітніх осіб, які засуджені до покараня з випробуванням.

За час наради було розглянуто ще ряд питань щодо діяльності служби пробації у майбутньому та визначено пріоритетні напрямки роботи на 4 квартал 2015 року.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »