Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
23.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 відбувся «День відкритих дверей»

Нещодавно в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) для засуджених та їх рідних, адміністрацією установи та спостережною комісією Сокирянської райдержадміністрації було організовано та проведено «День відкритих дверей».

«Основна мета даного заходу – це зміцнення соціально корисних зв’язків засуджених, забезпечення участі громадськості в процесі виправлення та ресоціалізації засуджених. Рідні засуджених отримують нагоду поспілкуватись з керівництвом виправного закладу та зі своїми родичами або друзями» - зазначив начальник виправного закладу полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк.

В рамках заходу заступник начальника відділу з соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Сергій Дехтяр розповів рідним про умови тримання та особливості відбування покарання засуджених в даній установі.

Після офіційної частини родичі засуджених мали можливість оглянути гуртожитки, де проживають засудженні, ознайомились з умовами проживання, відвідали клуб установи, бібліотеку, православний храм та молитовний будинок.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »