Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
25.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Герці відбувся профілактичний захід для осіб, які перебувають на обліку в КВІ

В рамках реалізації угоди про співпрацю між Герцаївським РЦЗ, громадської організації «Червоний Хрест» та Герцаївським районним підрозділом кримінально - виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області, 21 вересня 2015 року проведено профілактичний захід із молоддю, яка засуджена до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

В актовій залі Герцаївського РЦЗ з лекцією виступив спеціаліст РЦЗ Лаврік Оксана Василівна та розповіла присутнім про соціальні послуги державної служби зайнятості, надала рекомендації щодо активного пошуку роботи, проінформувала про актуальні професії та окреслила стан ринку праці в регіоні. Значну увагу Оксана Василівна приділила оплачуваним громадським роботам, до яких можуть залучатися всі бажаючі, в тому числі і зареєстровані як безробітні, з метою надання додаткової соціальної підтримки.

Засуджені, які перебувають на обліку в інспекції, також отримали інформацію про можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості та механізм отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. При цьому нагадали аудиторії, що всі перелічені послуги надаються безкоштовно та сповістили номери телефонів за якими можна отримати додаткову інформацію.

Голова громадської організації «Червоний Хрест» Діна Василівна розповіла присутнім про здійснення заходів, спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб, у т. ч. ВІЛ/ СНІД.

Під час бесіди усі присутні мали можливість задати питання, які їх найбільше турбували та отримати інформацію від державних, громадських організацій.

Обговорили й основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку на конкретних прикладах, розглянули шляхи їх вирішення. У своєму виступі старший інспектор Герцаївського районного підрозділу кримінально - виконавчої інспекції Дмитро Захарчук зосередив увагу аудиторії на правових наслідках у випадку вчинення ними нових злочинів та закликав не допускати порушень громадського порядку.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »