Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
15.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській ВК № 67 відзначили День захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, формування почуття патріотизму у осіб, позбавлених волі, з 13 по 15 жовтня 2015 року у відділеннях соціально-виховної та психологічної служби установи серед засуджених в системі правових годин проведено виховні інформаційні години, присвячені цій даті.

За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичний урок на тему «День захисника України».

13 жовтня проведено урочисті збори персоналу виправного закладу. Кращих співробітників нагороджено грамотами та подяками, двом молодшим інспекторам відділу нагляду і безпеки та відділу охорони присвоєно чергові спеціальні звання на один ступінь вище.

В православному храмі та молитовному будинку, які розташовані на території установи 14 жовтня відбулись панахиди за загиблими та молебні за захисниками України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »