Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій установі виконання покарань № 33 відбувся «День відкритих дверей»

Нещодавно у Чернівецькій установі виконання покарань № 33 відбувся «День відкритих дверей» для родичів засуджених та громадськості. В рамках візиту до установи гості мали змогу побачити, як живуть їх рідні та близькі, які залишені для господарського обслуговування виправного закладу.

Окрім того відвідувачі завітали до кімнати довгострокових побачень, де мали змогу оглянути умови, створені для довгострокових зустрічей. Також в рамках заходу відвідувачі побували в харчоблоці, банно-пральному комплексі, котельні та православній церкві святої великомучениці Анастасії Узоришительниці, що діє на території Чернівецької УВП № 33.

«Дні відкритих дверей в установі проводяться постійно і мають на меті ознайомити родичів та громадськість з комунально-побутовими умовами, в яких проживають засуджені та ув’язнені. Окрім того гості можуть на власні очі побачити як працює виправна установа та отримати від адміністрації відповіді на запитання, які їх цікавлять», - зазначив виконуючий обов’язки начальник Чернівецької установи виконання покарань № 33 підполковник внутрішньої служби Степан Гома.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »