Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
26.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Засуджених Сокирянської виправної колонії № 67 готують до звільнення

З метою підготовки засуджених до звільнення, наданням їм соціальних послуг, медичної, правової, інформаційної, консультативної та інших видів соціальної допомоги нещодавно в Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) в системі курсів з підготовки засуджених до звільнення проведено чергове заняття щодо попереднього вирішення питань трудового та побутового працевлаштування осіб, які звільняються з колонії на теми: «Конституція України «Про захист соціальних прав людини» та «Закон України «Про соціальну адаптацію засуджених, які звільнилися з місць позбавлення волі».

Даний захід відбувся в класі з підготовки засуджених до звільнення. Під час заняття з відповідною інформацією виступили спеціаліст першої категорії районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Плінгей, провідний фахівець Сокирянського районного центру зайнятості населення Владислав, інспектор Сокирянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції лейтенант внутрішньої служби Олег Мартинюк, спеціаліст реєстраційної служби Сокирянського району Юлія Багрій та старший інспектор з питань підготовки засуджених до звільнення виправного закладу майор внутрішньої служби Олексій Нікуліца.

Заняття пройшло у формі лекційно-дискусійного обговорення, запрошені спеціалісти розповіли про шляхи і методи подолання життєвих труднощів після звільнення, відповідали на запитання засуджених та давали корисні поради щодо можливих труднощів після залишення ними тюремних грат.

В кінці зустрічі спеціаліст реєстраційної служби Сокирянського району вручила Юлія Багрій одному із засуджених паспорт громадянина України, який був виготовлений у зв’язку із втратою.

Всього в даному заході взяли участь 30 осіб, котрі протягом найближчих трьох місяців будуть звільнені з місць позбавлення волі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »