Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Представники пенітенціарної служби Буковини відвідали науково-практичну конференцію у Львові

28 жовтня 2015 року представник відділу ДПтСУ в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Руслан Кувіла та керівник соціально-психологічної служби Сокирянської ВК № 67 підполковник внутрішньої служби Віталій Грабовський взяли участь у міжнародній науково-практична конференція «Роль навчання дорослих в процесі ресоціалізації засуджених», яка відбулася у Львові, в готелі «Львів». Конференція організована за сприяння Представництва «DVV International» в Україні та Державної пенітенціарної служби України.

До участі у заході залучені представники соціально-виховної та психологічної служби усіх обласних управлінь ДПтС України, представники професійно-технічної освіти та громадських організацій, що співпрацюють з органами виконання покарань. Також у конференції взяли участь іноземні гості: представники Латвії, Молдови та Німеччини.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся перший заступник Голови ДПтС України полковник внутрішньої служби Петро Лейковський, котрий особливо відзначив значимість допомоги інститутів громадянського суспільства, наукових і педагогічних діячів у питаннях ресоціалізації засуджених та реформуванні Служби.

Петро Валерійович націлив учасників конференції на плідну й активну працю протягом 3-х робочих днів конференції та побажав указаному науковому форуму важливих та успішних рішень, котрі будуть сприяти покращенню діяльності органів та установ пенітенціарної служби.

Під час урочистого відкриття конференції до присутніх звернулись начальник управління ДПтС України у Львівській області Михайло Дзюдзь, заступник директора Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Вікторія Карбишева, регіональний директор Представництва «DVV International» в Україні, Білорусії та Молдові Аніта Якобсон, інші гості заходу.

В подальшому учасники конференції перейшли до обговорення питань згідно з порядком денним та роботи в секціях.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »