Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Для підобліковців Путильського району відбувся морально-духовний лекторій «Повернення життя через каяття»

Путильський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінально-виконавчою інспекцією розробляють і реалізовують групові заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду правопорушників, намагаються залучити їх до навчання (перекваліфікацію) та працевлаштувати, щоб із користю організувати вільний час.

9 листопада 2015 року спеціалісти центру спільно із представниками Путильського РП КВІ провели морально-духовний лекторій «Повернення життя через каяття». Основні заповіді Божі» для осіб молодіжного віку засуджених до покарань без позбавлення волі та таких, що повернулися з МПВ, із залученням священика Святослава.

Мета заходу: підвищення рівня визнання власної провини, формування морально-духовних цінностей.

В ході заходу взяли участь священнослужитель Святослав та керівник апарату РДА М.Яківюк, які акцентували увагу присутніх на людській увазі та повазі до ближнього. З іншого боку, поважаючи, зазначила Олеся Гордей , слід вимагати. Нерідко воля сприймається як уседозволеність, тому важливим моментом у вихованні засудженої молоді та дітей є формування понять «дисципліна», «обов’язок», «відповідальність», адже «якщо від людини не вимагати більшого, більшого від неї й не отримаєш». О. Святослав надав присутнім цікаву інформацію-аналогію з життя святих щодо того як важливо в житті не падати духом, навів наочні приклади з буденного життя. По завершенню лекторію священик звернувся до присутніх з такими словами: « Нехай душі ваші ніколи не стають тим кам'янистим грунтом, на якому все живе гине. А навпаки, завжди будуть світлими, теплими. Щоб зерна Слова Божого давали багатий урожай добра, милосердя, щедрості».

В ході проведення заходу отримувачі соціальних послуг дійшли висновку, що основне завдання сьогодення полягає в тому, щоб жити за загальноприйнятими та морально-духовними законами і працювати. Охоплено 19 осіб.

Під час лекторію було розповсюджувались інформаційна соціально-рекламна продукція на морально-етичну тематику.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »