Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх Глибоцького району

На сьогоднішній день на обліку в Глибоцькому РП КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області перебуває 7 неповнолітніх, засуджених до альтернативних видів покарань не пов’язаних з позбавленням волі. З метою недопущення повторних правопорушень в шкільному та молодіжному середовищі, з дітьми, родичами та їх близьким оточенням постійно проводиться індивідуальна та групова профілактична робота, надаються консультації.

Так нещодавно в приміщенні Глибоцького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції за підтримки працівників кримінально виконавчої інспекції, СКМСД Глибоцького РВ УМВС в Чернівецькій області та служби у справах дітей Глибоцької районної державної адміністрації проведено груповий захід для неповнолітніх, які перебувають на обліку Глибоцького районному підрозділі КВІ.

Мета проведення заходу - недопущення скоєння повторних злочинів та надання інформації про права та обов’язки неповнолітніх даної категорії. Також учасників проінформували про можливість здобуття загальної середньої освіти.

Проведення подібних заходів допомагає дітям та підліткам краще і швидше адаптуватись до нових умов життя, відчути контроль за їх діями та попередити скоєння повторних правопорушень.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »