Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
23.11.2015
Державна пенітенціарна служба України

День Гідності і Свободи в установах виконання покарань Чернівецької області

З метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, відання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, в установах виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) у відділеннях соціально-виховної та психологічної служби установи в системі виховних годин проведено інформаційно – просвітницькі заходи, присвячених Дню Гідності і Свободи.

Так, 20-21 листопада 2015 року для засуджених та увязнених виправних закладів проведено виховні інформаційні години, присвячені революційним подіям листопада 2013 року-лютого 2014 року.

За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичний урок із використанням методичних рекомендацій Державної пенітенціарної служби України. Продемонстровано документальний фільм «Зима, що нас змінила».

В православному храмі та молитовному будинку, які розташовані на території установи відбулись богослужіння за Україну, її новітнім історичним подіям.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »