Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
02.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Представники Центру інформації про права людини провели моніторинг Чернівецької установи виконання покарань № 33.

1 грудня 2015 року Представники Центру інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження” провели моніторинг Чернівецької установи виконання покарань № 33. На момент візиту у закладі перебувало 169 осіб, у тому числі 7 жінок. Ув’язнені дуже відкриті та комунікабельні, керівництво закладу не заперечувало проти індивідуальних бесід моніторів із ними. Під час розмов не було зафіксовано жодних скарг або прохань, зокрема, які стосуються потреби у наданні медичної допомоги.

Приміщення установи чисті, відсутні сторонні запахи, є камери з душовими кабінками. Харчоблок охайний, є спеціальне дієтичне меню для хворих на туберкульоз. Надається медична допомога, зокрема, на даний час в установі забезпечується лікуванням онкологічного хворого.

Такими є результати перевірки Чернівецької установи виконання покарань № 33 представниками Центру інформації про права людини.

«Ця установа виконання покарань є кращою за всіх, побачених мною за 3 роки роботи в НПМ, та мав би стати показовим прикладом для інших установ в Україні», - зазначив монітор Національного превентивного механізму Олександр Гатіятуллін.
Документ без названия

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »