Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
08.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Заступник начальника відділу ДПтСУ в Чернівецькій області Богдан Громик взяв участь у відкритті Всеукраїнського тижня права

7 грудня 2015 року заступник начальника відділу ДПтСУ в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик взяв участь у відкритті Всеукраїнського тижня права, яке відбулося в обласній державній адміністрації. У заході також взяв участь заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Аксенія Адамчук, представники правоохоронних органів, судової влади, ради адвокатів Чернівецької області, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів краю.

Під час заходу присутні мали нагоду ознайомитись з основними аспектами Загальної декларації прав людини та Європейською конвенцією з прав людини. А на круглому столі, проведеному в рамках відкриття Всеукраїнського тижня права, було обговорено питання щодо системи безоплатної вторинної правової допомоги, правових засад захисту прав людини органами прокуратури в умовах законодавчих змін, додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »