Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Кельменецького КВІ взяли участь у Всеукраїнському тижні права

Нещодавно в рамках проведення заходів з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий, начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами – Артем Дворський спільно зі начальником Кельменецького районного сектору КВІ Відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, старшим лейтенантом внутрішньої служби – Денисом Васильовичем Антощуком та головним спеціалістом Кельменецького районного управління юстиції– Юлією Гриб провели інформаційну годину у Кельменецькому ліцеї на тему: «Правова відповідальність підлітків», «Права та обов’язки підлітків у контактах із органами правопорядку» для учнів старших класів та їх класних керівників.

Працівники центру під час зустрічі роз’яснили учнямзагальні права людини у тому числі й дитини, та методи їх захисту. Додатково було повідомлено про діяльність системи безоплатної правової допомогипорядок надання її у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, звернувши особливу увагу на таку категорію осіб, як діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати, або стали жертвами насильства в сім'ї.

Антощук Денис Васильович ознайомив присутніх з основами кодексу України «Про адміністративні правопорушення», відповідальністю та наслідками вчинення злочинів неповнолітніми. У спілкуванні з учнями Денис Васильович роз’яснив на прикладах норми законодавства та наслідки за вчинення кримінальних правопорушень. Крім того надавались відповіді на запитання щодо поведінки в побуті та уникнення конфліктних ситуацій, які можуть призвести до порушення закону та притягнення до адміністративної відповідальності.

Далі учням було запропоновано для перегляду документальний фільмів про неповнолітніх, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »