Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

В Сокирянській виправній колонії № 67 відбулися заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права

У Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) забезпечено проведення заходів серед засуджених установи в рамках проведення Всеукраїнського тижня права у період з 7 по 12 грудня 2015 року.

Тиждень права в установі розпочався з відкриття 7 грудня тематичної експозиції присвяченої питанням реалізації захисту прав людини, роз’яснення прав та свобод громадян, підвищення рівня правової освіти серед осіб позбавлених волі.

Восьмого грудня за участю заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у Чернівецькій області Штефанчук Світлани Василівни, працівників центру Довганюк Ірини Василівни, Поповича Романа Дементійовича, Дворського Артема Володимировича та директора Кельменецького міжрайонного центру з надання безоплатної првової допомоги Усатого Ігора Миколайовича в форматі «питання-відповідь» відбулась зустріч із засудженими установи.

Дев’ятого грудня за участю начальника Новодністровського міського управління юстиції відбулась Присакар Альони Анатоліївни проведено заняття з персоналом установи щодо вимог трудового законодавства України.

Протягом 8-12 грудня у всіх відділеннях соціально-психологічної служби установи та в загальноосвітньому навчальному закладі було проведено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру на правову тематику. Участь у проведенні даних заходів поряд з персоналом соціально- психологічної служби прийняли співробітники відділу нагляду і безпеки, оперативного відділу, педагогічні колективи навчальних закладів, які функціонують в установі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »