Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Кіцмані відбувся виховний захід для осіб, які перебувають на обліку.

В рамках висвітлення проблеми "Здоров"я людини" нещодавно співробітниками Кіцманського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно з районною службою у справах дітей та районним центром служб сім’ї дітей та молоді організували та провели виховний захід «Робота імунної системи організму» для осіб, які засуджені до покарань альтернативних позбавленню волі.

Даний захід мав на меті донести до засуджених повну та достовірну інформацію про імунну систему людини. Окрім того, організатори хотіли націлити присутніх на дбайливе ставлення до свого здоров"я. Спонукати їх до вироблення осмисленої та зваженої особистісної позиції щодо проблематики імунної системи організму.

У своїй промові головний спеціаліст служби у справах дітей Людмила Василівна приділила особливу увагу причинам, які ведуть до зниження імунної системи людини, а також засобам, за допомогою яких можна підвищити імунну систему організму людини.

Окремо наголошувалося на тому, що необхідно вести здоровий спосіб життя, а саме: уникати шкідливої для організму їжі, алкоголю, тютюнопаління, наркотичних речовин. Наголошувалося, що фізичні вправи,сонячне світло, правельне харчування, відпочинок добре сприяють для роботи імунної системи організму. Наголошувалося, що потрібно роз’яснювати цю необхідність своїм знайомим, друзям та близьким, не стояти осторонь важливих проблем сьогодення, а вносити свою частку в їх подолання.

Таким чином засуджені отримали змогу розширити свій світогляд, відчули свою значимість у суспільстві, зробили певні висновки щодо здорового способу життя

Наголошено на тісній співпраці КВІ із державними громадськими та релігійними організаціями з метою вирішення соціальних проблем осіб зазначеної категорії.

Учасникам заходу надано інформацію про послуги, які надають фахівці із соціальної роботи та працівники центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді особам, що засуджені до покарання без позбавлення волі та членам їх сімей.

Результати тренінгу та проведення аналізу вказали на необхідність проведення наступних занять на що всі погодились.

Начальник Новоселицького РВ

кримінально-виконавчої інспекції

відділу ДПтСУ вЧернівецькій області

підполковник внутрішньої служби

Віталій Цюпа

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »