Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
17.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Виховна робота із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

За роки незалежності України, одночасно з процесами демократизації суспільства, серйозні перетворення відбулися в Кримінально-виконавчій системі, насамперед у питаннях визнання людини, її прав і свобод головними цінностями гуманізації процесу відбування покарання.

Українське законодавство, в залежності від тяжкості скоєного злочину та особи правопорушника, дає людині шанс на виправлення без перебування в установах виконання покарань. Безумовно, при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі,найважливішим залишається забезпечення дієвого нагляду та контролю за засудженими, захист суспільства від злочинця та попередження вчинення ним нових злочинів.

В той же час, працівники кримінально-виконавчої інспекції беруть участь і у виховній роботі.

Спільно з органами внутрішніх справ та відповідними громадськими формуваннями проводять індивідуально - профілактичну роботу із засудженими, залучають до цієї роботи органи державної влади, місцевого самоврядування, а також об’єднання громадян, релігійні та благодійні організації.

Левову частку у соціально-виховній та ^психологічній роботі здійснюють центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі - ЦСССДМ ). В Чернівецькій області з ЦСССДМ заключили угоди про співпрацю всі районні підрозділи КВІ. Силами фахівців ЦСССДМ та КВІ, з залученням працівників служби у справах неповнолітніх, надається допомога підліткам, які опинились в складних життєвих обставинах, вивчаються житлово-побутові умови, в яких вони проживають, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота із засудженими та їх батьками з питань профілактики негативних явищ, пропаганди здорового способу життя. Фахівцями розповсюджується наглядна агітація профілактичного змісту (листівки, буклети, пам’ятки , тощо). Щоквартально із засудженими неповнолітніми та жінками, які перебувають на обліку, проводяться бесіди та надаються консультації соціальними працівниками та психологами.

Старший інспектор Першотравневого РВ КВІ

міста Чернівці

старший лейтенант внутрішньої служби

В.А.Николайко

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »