Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
28.12.2015
Державна пенітенціарна служба України

Сокирянську ВК № 67 відвідали представники духовенства та дитячий хор

Традиційно, під час святкування новорічних і різдвяних свят, засуджених Сокирянської виправної колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) на чолі з настоятелем Святовознесенського Банченського чоловічого монастиря, Єпископом Лонгіном – в миру Михаїлом Жаром відвідали ченці та дитячий хор чоловічого монастиря. Даний візит для засуджених виправного закладу вже котрий рік поспіль не став виключенням і цьогоріччя. Відвідувачі порадували засуджених новорічними подарунками та гарними різдвяними колядками. В православному храмі відбувся святковий молебень.

Як завжди, під час проведення таких заходів клуб переповнений, адже кожний засуджений отримує подарунок безпосередньо з рук самого Владики та Діда Мороза і Снігуроньки, які в цьому йому допомагають. Під час вручення подарунків звучать різдвяні колядки, новорічні привітання у виконанні дитячого хору. Засуджені в залі слухають, дивляться на дітей і в багатьох очах можна прочитати їх сум за своїми рідними, дітьми… Після кожної пісні чи вірша - море авацій та аплодисментів. Багато засуджених після такого відвідування переосмислюють своє життя, змінюють погляди і відповідно свою поведінку на краще.

Засуджені щиро дякують Владиці та всім ченцям монастиря і діткам хору за свято, яке вони приносять в душі своїм відвідуванням, заздалегідь готуються до приїзду гостей, майструючи своїми руками сувеніри для діточок, які потім самі ж їм і роздають.

В завершенні даного дійства слова вдячності гостям, а також привітання з Новим роком та Різдвом Христовим засудженим прозвучали і від начальника установи полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка.

Владика звернувся до всіх присутніх в залі з словом божим та новорічними привітаннями. Побажав всім міцного здоров’я, миру та божого благословіння.

На даному заході були також присутні представники місцевого самоврядування – міський гова Равлик Василь Степанович, голова районної ради Козак Василь Васильович, перший заступник голови районної ради Бойко Олексій Сергійович та виконуючий обов’язки директора місцевої телерадіокомпанії «СОК-FМ» Ярослав Вікторович Чорний.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »