Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
05.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

Сокирянську ВК № 67 відвідали представники Об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів з Німеччини

3 січня 2016 року Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) для проведення заходів духовно-просвітницького характеру відвідали представники Об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів, які є громадянами Німеччини, проповідники Данієл Косманн, Якоб Крюгер та Марія Крюгер.

Заходи духовно-просвітницького характеру із засудженими установи проводились в молитовному будинку. Під час перебування в установі іноземці ознайомились з умовами духовно-просвітницької роботи серед засуджених. Всього в даних заходах прийняли участь близько 85 засуджених і виключно на добровільній основі.

Безпеку відвідувачів забезпечували чергова зміна молодших інспекторів відділу НіБ, оперативної групи та співробітники соціально-виховного та психологічного відділу. Під час проведення даного заходу суворо дотримано положення законодавства щодо доступу до інформації про осіб, які відбувають покарання в установі. Надзвичайних пригод та подій не трапилось.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »