Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
05.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій УВП № 33 відзначили храмове свято та 20-ліття оновлення храму

4 січня 2016 року в православній церкві Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбулась святкова літургія з нагоди храмового свята великомучениці Анастасії Узорешительниці. В цей святковий день службу Божу відправляв єпископ Хотинський Євсевій!

Окрім осіб, що перебувають під вартою, взяти участь в духовному дійстві прийшли також працівники установи виконання покарань та звичайні прихожани, які завітали, щоб привітати з храмовим святом установу, і принесли святкові дари для засуджених та ув’язнених.

Під час літургії присутні почули від священиків історію життя великомучениці Анастасії, зокрема, про її допомогу в’язням. Прозвучали у церкві також духовні настанови та теплі слова святкових привітань з нагоди Нового року та наступаючого Різдва Христового.

Завершилось храмове свято прецесійною ходою довкола церкви, в якій взяли участь священнослужителі та всі присутні. Під час урочистого обходу церкви відбулося читання Євангелія, кроплення свяченою водою та мирування.

Довідково:

Даний храм великомучениці Анастасії Узорешительниці був збудований ще в 1890 році та за свою історію пережив багато подій. Після тривалої реконструкції, яка проводилась засудженими господарської обслуги слідчого ізолятора, 4 січня 1996 року церква була відкрита та освячена на честь святої Анастасії і на сьогоднішній день є місцем духовного виховання та збагачення осіб, що утримуються в установі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »