Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
07.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

На Різдво Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій завітав до Чернівецької УВП № 33

7 січня 2016 року Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій завітав до Чернівецької установи виконання покарань № 33, де привітав ув'язнених та засуджених з Різдвом Христовим і побажав скорішого очищення душі, визнання своїх гріхів, покаяння та повернення до законослухняного життя, а хор священнослужителів виконав різдвяні пісні.

Разом із митрополитом ув'язнених та засуджених привітав з різдвяними святами і начальник виправного закладу підполковник внутрішньої служби Петро Лисак, та побажав всім присутнім завжди бути в гармонії зі своєю совістю, творити лише праведні справи та якнайшвидше стати на шлях виправлення. Окрім привітань, всі засуджені та ув’язнені отримали від Митрополита різдвяні подарунки.

Керівник Чернівецької УВП № 33 висловив Митрополитові Мелетію свою повагу та вдячність за турботу, яку він виявляє до осіб, що утримуються в установі. Можливість особи звернутися до релігії під час перебування під вартою дає позитивний вплив на процес виправлення та ресоціалізації засуджених. Саме з цією метою на території установи діє православна церква, де кожної неділі проводиться служіння божественної літургії, під час якої засуджені мають можливість відправляти релігійні обряди.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »