Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
14.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій УВП № 33 відбулося підведення підсумків службової діяльності за 2015 рік

14 січня 2016 року в актовій залі Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбулася оперативна нарада з підведення підсумків службової діяльності за 2015 рік. Керував нарадою заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик.

Розпочав нараду начальник Чернівецької УВП № 33 підполковник внутрішньої служби Петро Лисак, який довів до присутніх інформацію про основні напрямки роботи установи протягом 2015 року та подальші плани на поточний рік. Також керівник установи зазначив, що основні зусилля протягом минулого року були спрямовані на підтримку правопорядку в установі, покращення побутових умов утримання ув’язнених та засуджених, вдосконалення системи інженерно-технічних засобів охорони та посилення боротьби з проникненням до зони, що охороняється, заборонених предметів.

Про результати оперативної, соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими, матеріально-технічного, медичного та кадрового забезпечення установи більше детальніше доповіли начальники відповідних підрозділів.

Підбиваючи підсумки, заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик визначив пріоритетні завдання на 2016 рік за кожним напрямком діяльності та подякував колективу установи за віддане і сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »