Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Буковини підвели підсумки діяльності за 2015 рік

21 січня 2016 року в актовій залі Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбулося підведення підсумків службової діяльності органів та установ виконання покарань області за 2015 рік. Головував на нараді начальник відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук. У нараді також взяв участь представник центрального апарату ДПтС України – начальник управління капітального будівництва полковник внутрішньої служби Олексій Загородній та заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик.

Захід розпочався зі вступного слова представника центрального апарату Олексія Загороднього, який довів до присутніх інформацію щодо роботи пенітенціарної служби України протягом минулого року та окреслив пріоритетні напрямки діяльності служби у 2016 році. Також Олексій Миколайович окремо зупинився на деяких змінах в законодавстві України, що стосуються діяльності пенітенціарної служби.

Більш детальніше про проведену роботу протягом 2015 року доповіли начальник Чернівецької установи виконання покарань № 33 Петро Лисак, начальник Сокирянської виправної колонії № 67 Геннадій Мартинюк, заступник начальника СВК № 67 – директор підприємства Сергій Хабуля та керівник кримінально-виконавчої інспекції області Руслан Кувіла.

Вже традиційно під час підведення підсумків діяльності установ виконання покарань області не обійшлося і без нагороджень. Відповідно до наказу відділу ДПтСУ в Чернівецькій області за сумління несення служби низка працівників отримали грамоти та пам’ятні наручні годинники.

«Хочу подякувати всім працівникам за сумлінну та важку працю. Протягом 2015 року робота в органах і установах виконання покарань області була організована належним чином. Я впевнений, що і у цьому році ми з вами здатні виконати всі службові завдання, які перед нами будуть стояти, адже для цього у нас є все необхідне,» – підсумував керівник пенітенціарної служби області Микола Онофрейчук.

Наступного дня, 22 січня 2016 року, начальник управління капітального будівництва ДПтС України Олексій Загородній відвідав Сокирянську виправну колонію № 67. У супроводі очільника пенітенціарної служби області Миколи Онофрейчука і начальника СВК № 67 Геннадія Мартинюка Олексій Миколайович оглянув територію установи та побував на підприємстві, яке діє при колонії.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »