Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
19.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Товариства Червоного Хреста завітали до Чернівецької установи виконання покарань № 33

18 березня 2016 року працівники Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України в рамках проведення місячника щодо запобігання виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз, а також в рамках проведення «Тижня профілактики суїциду» на базі установи виконання покарань Відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області провели інформаційні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля для його ліквідації

Сестра медична патронажна Паньків Н.І. розповіла присутнім про дотримання основних правил здорового способу життя та про симптоми, особливості лікування та профілактики туберкульозу.

Крім того для працівників служби проведено тренінг надання першої долікарської допомоги. В першу чергу червонохрестівці порекомендували, що повинно знаходитися в особистій аптечці кожного співробітника, який несе службу безпосередньо під час чергування, а також при виникненні надзвичайних ситуацій в побуті внаслідок техногенних катастроф, дорожньо-транспортних пригод.

За допомогою сучасного обладнання присутні із задоволенням відточували навички з непрямого масажу серця та штучного дихання, вчилися правильно накладати пов»язки, зупиняти різного виду кровотечі. Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої долікарської допомоги. Затримка може спричинити загибель потерпілого. Тому, вміння надати її може врятувати людське життя. І цьому вже навчилися правоохоронці.

Завершився тренінг роздачею інформаційних буклетів щодо профілактики та лікування туберкульозу і надання першої долікарської допомоги та подякою пенітенціаріїв за оволодіння прийомами надання як само-, так і взаємодопомоги при невідкладній ситуації.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »