Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
09.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Путилі проведено інформаційно-профілактичний захід з підобліковцями

В приміщенні Путильського РС КВІ ВДПтС України в Чернівецькій області фахівцем з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації Путильського РС КВІ Торак Т.В. було проведено інформаційно-профілактичний захід із засудженими на тему: «Профілактиканегативнихявищвмолодіжномусередовищі»зметоюпрофілактикинаркомані, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ/СНІДу та недопущення скоєння правопорушень у майбутньому.

Паління, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, правопорушення, безвідповідальне ставлення до статевих стосунків, нажальміцнозакріпиласясередмолодііосновноюпричиноюцьогобезперечноєзгубнийвпливнаїхнюсвідомістьцілогорядунегативнихчинників.

Вході заходу присутнім продемонстрували документальний фільм «Життя на повну силу»; надано інформацію про наслідки вживання різних видів алкогольних, наркотичних та токсичних речовин; роз’ясненоправовінормистосовнорізнихаспектівасоціальноїповедінки, а також наголошено на основні способи реалізації завдань профілактики.

Здійснюючи профілактичну роботу ми не просто доносимо інформацію про згубні наслідки шкідливих звичок, девіантної поведінки та сексуальної нерозбірливості, а вибудовуємо стратегію профілактичної роботи таким чином, щоб молоді люди самі зробили потрібні висновки, адже неможливо допомогти людині,яка сама цього не бажає.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »